С радост ви представяме новият ни катерачен форум!
В него ще можете да създавате теми във връзка с бъдещи катериения и пътувания, към които могат да се присъединяват и други хора. Така може да споделяте екипировка, разходи за пътуване и т.н. Ще можете също така да публикувате в темата Оборудване за катерачи — екипиворка и оборудване което търсите или предлагате.
За да можете да се възползвате от новите възможности на форума е нужно да сте регистиран. Регистрацията е бърза и безплатна.
Регистирай се тук.
Съвети при публикуване на мероприятие:
1) Опишете къде ще ходите. Ако е възможно сложете линк към Google Maps за да се види точното място на обекта.
2) Посочете от къде и кога ще тръгвате. Какъв тип транспорт ще ползвате.
3) Посочете с какъв инвентар разполагате и какъв ви е необходим.
4) Винаги добавяйте етикети към темата. Така след това други потребители по-лесно ще намерят вашата тема.
(Пример: Ако пътувате на 29.11.2010 за Лакатник в сектор вражите дупки, вашите етикети могат да бъдат следните: „Лакатник, Вражите дупки, ноември“)
Приятна работа с новия форум!