Оn-line регистрация за участие в купа НСА

Написано от patriotbg | ноември 23rd, 2010

Статията е прочетена 5204

Състезание по спортно катерене
за деца, юноши и девойки-купа НСА „Васил Левски“ г. София
зала „Спортно катерене“ Национална спортна академия Трудност и Скорост, 04-05.12.2010г.

 mce_style=

Стартови списъци:

Трудност

Trudnost deca female 04-05.12.2010 NSA Sofia

Trudnost deca male 04-05.12.2010 NSA Sofia

Скорост

Skorost deca female 04-05.12.2010 NSA Sofia

Skorost deca male 04-05.12.2010 NSA Sofia

Покана за участие

Регистрация:

На e-mail info@climbnsa.com , с копие до office@bfka.org, краен срок – 17ч. на 02.12.2010 г. Стартовият списък ще бъде предварително публикуван на 03.12.2010 г.в сайта www.climbnsa.com.

Дисциплина: Трудност; Скорост

0 гр. МОМЧЕТА (4г -6г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Васил Стоянов Василев Х Х НСА
2 Христо Бечев х х КЕС“СЕЛТ“
3 Пламен Емануилов Донев x x НСА
4 Самуил Георгиев Жеков x x СКАП „Планини и приключения“гр.Сливен
5 Никола Огнянов Атанасов x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
6 Petar Muratovski x x klub SK Extrem od Skopje
7 Тони Владимиров Стоянов x x АК”ТРАПЕЗИЦА
8 Даниел Янчев Янчев х Алтиус
9 Слав Василев Киров х х Алтиус
10 Димитър Иванов Странски х х Алтиус
11 Алек Николаев Найденов х Алтиус
12 Константин Здравков Стайков х х Алтиус
13 Асен Александров Чаушев х х Алтиус
14 Мартин
Любомиров
Лозанов
х х Алтиус
15 Йоан Илиянов Михайлов х х Ак. Трапезица

0 гр. МOMИЧЕТА (4г.-6г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Карин Велевa х х НСА
2 Йоанна Недялкова х х КЕС“СЕЛТ“
3 Мила Асенова Костадинова x x НСА
4 Ребека Георгиева Жекова х х СКАП „Планини и приключения“гр.Сливен
5 Паола Григорова Стефанова х х Алтиус
6 Мая Миленова Кочева х х АК. Еделвайс

1 гр. МОМЧЕТА (7г. – 9г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Димитър Росенов Русев х х НСА
2 Стефан Александров Нейков х х НСА
3 Денис Али Агбер Калоч х х НСА
4 David Trpovski х х klub SK Extrem od Skopje
5 Стоян Петров х х КЕС“СЕЛТ“
6 Кристиян Кацаров х х КЕС“СЕЛТ“
7 Симеон Шмидт x x НСА
8 Sandro Sappia x x НСА
9 Даниел Донов x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
10 Дамян Милианов Данов x x Ak.Планинец
11 Михаил Минчев Георгиев х х Ак Трапезица
12 Никола
Николаев
Найденов
х Алтиус
13 Стефан Миленов Георгиев х х Алтиус
14 Лъчезар
Калинов
Гърбов
х х Алтиус
15 Калоян      Красимиров
Илиев
х х Алтиус
16 Александър-Йоан
Василев
Попов
х х Алтиус
17 Енрико                  Руменов
Дунев
х х Алтиус
18 Димитър              Веселинов           Димитров х х Алтиус
19 Филип Маринов Гергов х х Алтиус
20 Константин Константинов Гайдаров х х Алтиус
21 Никола Стоянов Мирчев х х Алтиус
22 Стойко
Николаев
Колев
х х Алтиус
23 Цветомир Стефанов Петров х х АК. Еделвайс

1 гр. МОМИЧЕТА (7г. – 9г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Вихра Пламенова Иванова х х НСА
2 Борислава Красимирова Гачева х х НСА
3 Ерика Велевa х х НСА
4 Габриела Трайкова x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
5 Jana Muratovska x x klub SK Extrem od Skopje
6 Калина Димитрова x x Ak.Трапезица
10 Maя Даниелова Райковa х х Ак.Трапезица
11 Аниса КрасимироваПетрова х х Алтиус
12 Натали
Лъчезарова
Тодорова
х х Алтиус
13 Ивайла
Ивайлова
Маринова
х х Алтиус
14 Мария Статева х х Алтиус
15 Лора
Янчева
Янчева
х Алтиус
16 Велла Неделчева х х Алтиус
17 Моника Бориславова Александрова х х Алтиус

2 гр. МОМЧЕТА (10г. – 11г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Георги Цветков Цветков х х НСА
2 Жан Емилов Караджов х х НСА
3 Viktor Trpovski х х klub SK Extrem od Skopje
4 Валентин Златанов х х КЕС“СЕЛТ“
5 Виктор Николаев Дойчев x x НСА
6 Иван
Иванов
Странски
х х Алтиус
7 Петър
Адрианов
Атанасов
х х Алтиус
8 Борис-Михаил
Михайлов
Ваклинов
х х Алтиус
9 Петър Статев х х Алтиус
10 Робърт Станислав Стоянов х Алтиус
11 Никола Любомиров Левордашки х Алтиус
12 Теодор Маринов Гергов х х Алтиус
13 Иван
Яворов
Йотов
х х Алтиус
14 Елмир Неделчев х х Алтиус
15 Велин Марио Никифоров x Алтиус
16 Петър Иванов Иванов х х Алтиус
17 Петър Петров Трифонов х х Алтиус

2 гр. МОМИЧЕТА (10г. – 11г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Мария Петрова Димитрова х х НСА
2 Боряна Божидарова Божкова х х НСА
3 Дара Пламенова Иванова х х НСА
4 Силвия Станиславова Стоева х х НСА
5 Лара Ивова Георгиева х х НСА
6 Деница Павлова Алтънчева х х СК „Чудните скали“ – Варна
7 Miche Sappia x x НСА
8 Ива Петрова Добрева х х Ак.Трапезица
9 Ния Иванова Лисикова х х Алтиус
10 Яна
Николаева
Петкова
х х Алтиус
11 Ния
Филипова
Фотева
х х Алтиус
12 Александра
Георшева
Шаранкова
х х Алтиус
13 Ана Мария
Кирилова
Аврамова
х х Алтиус
14 Калина
Пламенова
Бобокова
х х Алтиус
15 Мадлена
Маринова
Вацова
х х Алтиус
16 Ивана
Стоянова
Стойчева
х х Алтиус
17 Доника
Атанасова
Спасова
х х Алтиус
18 Лиана
Антоний
Антонова
х х Алтиус
19 Анастсия Цанова х х „НСА“
20 Татяна Емилова Тодорова х х АК. Еделвайс
21 Преслава Христова Руневска х х АК. Еделвайс

3 гр. МОМЧЕТА (12г. – 13г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Христо Павлов Алтънчев х х СК „Чудните скали“ – Варна
2 Веселин Донов x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
3 Росен Евгениев Руев x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
4 Дамян Горанов Владимиров x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
5 Найден Милков х х Ак.Планинец
6 Виктор
Александров
Чаушев
х х Алтиус
7 Филип Димитров Дончев х х Алтиус
8 Стефан Петров Трифонов х х Алтиус
9 Тодор Каменов Шарков х х АК. Еделвайс

3 гр. МОМИЧЕТА (12г. – 13г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Мария Людмилова Добрева х х НСА
2 Елена Радославова Милева х х Ак. Планинец
3 Влада Венциславова Маринова х х Ак.Трапезица
4 Криста Златинова Трендафилова х х Алтиус
5 Марияна Йотова Иванова х х Алтиус
6 Виктория Емилова Тодорова х х АК. Еделвайс
7 Тамара Калинова Косева х х АК. Еделвайс
8 Росина Ангелова Пашова х х АК. Еделвайс

4 гр. МОМЧЕТА (14г. – 16г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Иван Петков Тотев х х НСА
2 Амер Ал Шатри х х НСА
3 Васил Цветков х х КЕС“СЕЛТ“
4 Христомир Петранов х х КЕС“СЕЛТ“
5 Марин Мартинов Марков х х Ак. Трапезица
6 Владислав Тодоров Ангелов х х Ак. Трапезица
7 Марин Мартинов Марков х х Ак. Трапезица
8 Лазар Ивелинов Любенов х х Ак. Трапезица
9 Стефан Николаев Колев х х Ак. Трапезица
10 Генчо Бориславов Генчев х х Ак. Трапезица
11 Явор Ивайлов Пенчев х х Алтиус
15 Красимир Дончев Ангелов х х Ак. Трапезица
16 Виктор Людмилов Генов х х АК. Еделвайс

4 гр. МОМИЧЕТА (14г. – 16г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Катя Грозева х х КЕС“СЕЛТ“
2 Габриела Господинова Герганова x x НСА
3 Виктория Георгиева Балчева x x АТК „КАЗАНЛЪК“
4 Росица Руменова Иванова x x АТК „КАЗАНЛЪК“
5 Антония Василева Флорова x x АТК „КАЗАНЛЪК“
6 Кристина Велева Ценева х х Ак.Трапезица
7 Гергана Илиянова Атанасова х х Ак.Трапезица
8 Юлия Красимирова Керемедчиева х х Ак.Трапезица

5 гр. МОМЧЕТА (17г. – 19 г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Петър Калоянов Начев х х НСА
2 Делян Василев Люцканов x НСА
3 Иван Иво Ненков x НСА
4 Кристиян Богомилов Петров х х Varnaclimbing
5 Мартин Андреев Мороз х х Ак.Трапезица
6 Божидар Здравков Любенов х х Ак.Трапезица
7 Светослав Христов Савов х х Ак.Трапезица

5 гр. МОМИЧЕТА (17г. – 19 г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Габриела Вълчева х х КЕС“СЕЛТ“
2 Мирела Петрова Аврамова x x НСА
3 Юлия Милчева Лепоева x x НСА
4 Деница Денчева Видева x x АК Планинец

Състезанието се провежда с любезната подкрепа на :

Национална спортна академия „Васил Левски“ гр. София,катедра Туризъм, алпинизъм, ориентирaнe и снежни спортове, клуб по катерене и алпинизъм НСА.
Българска федерация по катерене и алпинизъм.
Магазини за пътешественици, планинари, алпинисти и природолюбители.
Производител на висококачествени якета, полари, гети и още много други принадлежности за спортове на открито.
Най-автентичният магазин за планинарско оборудване в София.
Продажба на спортни стоки, съоръжения и екипировка за катерене, алпиниэъм, туриэъм, спелеология.
Екипировка за катерене, алпинизъм, дейности на открито, трекинг и хималйски експедиции.
Екипировка за катерене и алпинизъм, туризъм и свободно време.
Спортни и туристически облекла и принадлежности.
Петя Колчева, първата българка изкачила вр. Еверест

Туристическо дружество „Чисти планини“

Магазин Адвенчър Спорт предлага висококачествени спортни облекла и туристическа екипировка за приключения и дейности на открито, основно в областите на туризъм, алпинизъм, катерене, пътешествия и свободно време.

Екипировка за катерене, алпинизъм, дейности на открито, трекинг и хималйски експедиции

Сирма Груп Холдинг (Сирма) е най-голямата българска група от ИТ компании. Визията на Сирма Груп е да изгражда бизнеси на знанието, които в основата си са информационно интензивни, за разлика от капиталово интензивния традиционен бизнес.  Сирма Груп работи винаги с идеята, че технологиите трябва да се използват, за да стане светът, в който живеем по-добър.

Отговори

Златната катерачна есен – Боровец
Златната катерачна есен – Боровец
Публикувано преди 1 седмица

Залата по катерене в НСА няма да работи на 22,23 и 24 септември
Залата по катерене в НСА няма да работи на 01.11.(четвъртък)
Публикувано преди 2 седмици

Курс начално обучение по катерене на „Изкуствена стена“ м.Октомври
Курс Усъвършенстване м.Ноември
Публикувано преди 2 седмици

Курса ще започне на 05.11 (понеделник) от 19:30 часа. Предназначен е за катерачи, които желаят да подобрят техниката на катерене и искат да преминат от ниво катерещ към ниво трениращ.…

Курс Усъвършенстване м.Ноември
Катерене на скали – Лакатник или Боженица
Катерене на скали – Лакатник
Публикувано преди 2 седмици

Катеренето е подходящо за катерачи, които са преминали обучение по катерене на изкуствена стена и желаят да подобрят своите знания относно катеренето на скали. Обучението се извършва по спортни маршрути…

Катерене на скали – Лакатник
Малките големи или как на 12 се минава 8b
Малките големи или как на 12 се минава 8b
Публикувано преди 2 месеца

Дойде времето когато малките станаха големи  и съвсем заслужено влязоха в клуб 8b.  Ники е един от супер прецизните малки BG катерачи, който постига невероятни успехи през последните години в…

Малките големи или как на 12 се минава 8b
Курс катерене на скали-Родопи
Курс катерене на скали-Родопи
Публикувано преди 2 месеца

От 5 до 7 октомври организираме курс за катерене на скали. Обучението е подходящо за катерачи, които желаят да излязат от комфорта на изкуствената стена и да се научат  да…

Курс катерене на скали-Родопи
Катерене на скали – Боженица
Катерене на скали – Боженица
Публикувано преди 2 месеца

Катеренето е подходящо за катерачи, които са преминали обучение по катерене на изкуствена стена и желаят да подобрят своите знания относно катеренето на скали. Обучението се извършва по спортни маршрути…

Катерене на скали – Боженица
Световно първенство в Инсбрук по Евроспорт
Световно първенство в Инсбрук по Евроспорт
Публикувано преди 2 месеца

От 6 до 16 септември в Инсбрук Австрия се провежда световното първенство по спортно катерене за мъже и жени в дисциплините скорост, трудност и боулдър. Състезанието за България  ще се…

Световно първенство в Инсбрук по Евроспорт
Курсове и тренировки по катерене деца през м.Септември
Курсове и тренировки по катерене през м.Септе…
Публикувано преди 3 месеца

На 4 септември от 19:30 часа започваме с курса за начинаещи катерачи. По време на курса ще научим основите на  катерене, осигураване с горна, долна осигуровка, както и безопастност на боулдър…

Курсове и тренировки по катерене през м.Септе…
Arco Rock Junior
Arco Rock Junior
Публикувано преди 3 месеца

За поредна година отбора по катерене на НСА е с най-добро комплексно класиране на Arco Rock Junior, едно от най-силните международни състезания по катерене за деца до 14 години. 1-во…

PreviousNext