Оn-line регистрация за участие в купа НСА

Написано от patriotbg | ноември 23rd, 2010

Статията е прочетена 5660

Състезание по спортно катерене
за деца, юноши и девойки-купа НСА „Васил Левски“ г. София
зала „Спортно катерене“ Национална спортна академия Трудност и Скорост, 04-05.12.2010г.

 mce_style=

Стартови списъци:

Трудност

Trudnost deca female 04-05.12.2010 NSA Sofia

Trudnost deca male 04-05.12.2010 NSA Sofia

Скорост

Skorost deca female 04-05.12.2010 NSA Sofia

Skorost deca male 04-05.12.2010 NSA Sofia

Покана за участие

Регистрация:

На e-mail info@climbnsa.com , с копие до office@bfka.org, краен срок – 17ч. на 02.12.2010 г. Стартовият списък ще бъде предварително публикуван на 03.12.2010 г.в сайта www.climbnsa.com.

Дисциплина: Трудност; Скорост

0 гр. МОМЧЕТА (4г -6г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Васил Стоянов Василев Х Х НСА
2 Христо Бечев х х КЕС“СЕЛТ“
3 Пламен Емануилов Донев x x НСА
4 Самуил Георгиев Жеков x x СКАП „Планини и приключения“гр.Сливен
5 Никола Огнянов Атанасов x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
6 Petar Muratovski x x klub SK Extrem od Skopje
7 Тони Владимиров Стоянов x x АК”ТРАПЕЗИЦА
8 Даниел Янчев Янчев х Алтиус
9 Слав Василев Киров х х Алтиус
10 Димитър Иванов Странски х х Алтиус
11 Алек Николаев Найденов х Алтиус
12 Константин Здравков Стайков х х Алтиус
13 Асен Александров Чаушев х х Алтиус
14 Мартин
Любомиров
Лозанов
х х Алтиус
15 Йоан Илиянов Михайлов х х Ак. Трапезица

0 гр. МOMИЧЕТА (4г.-6г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Карин Велевa х х НСА
2 Йоанна Недялкова х х КЕС“СЕЛТ“
3 Мила Асенова Костадинова x x НСА
4 Ребека Георгиева Жекова х х СКАП „Планини и приключения“гр.Сливен
5 Паола Григорова Стефанова х х Алтиус
6 Мая Миленова Кочева х х АК. Еделвайс

1 гр. МОМЧЕТА (7г. – 9г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Димитър Росенов Русев х х НСА
2 Стефан Александров Нейков х х НСА
3 Денис Али Агбер Калоч х х НСА
4 David Trpovski х х klub SK Extrem od Skopje
5 Стоян Петров х х КЕС“СЕЛТ“
6 Кристиян Кацаров х х КЕС“СЕЛТ“
7 Симеон Шмидт x x НСА
8 Sandro Sappia x x НСА
9 Даниел Донов x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
10 Дамян Милианов Данов x x Ak.Планинец
11 Михаил Минчев Георгиев х х Ак Трапезица
12 Никола
Николаев
Найденов
х Алтиус
13 Стефан Миленов Георгиев х х Алтиус
14 Лъчезар
Калинов
Гърбов
х х Алтиус
15 Калоян      Красимиров
Илиев
х х Алтиус
16 Александър-Йоан
Василев
Попов
х х Алтиус
17 Енрико                  Руменов
Дунев
х х Алтиус
18 Димитър              Веселинов           Димитров х х Алтиус
19 Филип Маринов Гергов х х Алтиус
20 Константин Константинов Гайдаров х х Алтиус
21 Никола Стоянов Мирчев х х Алтиус
22 Стойко
Николаев
Колев
х х Алтиус
23 Цветомир Стефанов Петров х х АК. Еделвайс

1 гр. МОМИЧЕТА (7г. – 9г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Вихра Пламенова Иванова х х НСА
2 Борислава Красимирова Гачева х х НСА
3 Ерика Велевa х х НСА
4 Габриела Трайкова x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
5 Jana Muratovska x x klub SK Extrem od Skopje
6 Калина Димитрова x x Ak.Трапезица
10 Maя Даниелова Райковa х х Ак.Трапезица
11 Аниса КрасимироваПетрова х х Алтиус
12 Натали
Лъчезарова
Тодорова
х х Алтиус
13 Ивайла
Ивайлова
Маринова
х х Алтиус
14 Мария Статева х х Алтиус
15 Лора
Янчева
Янчева
х Алтиус
16 Велла Неделчева х х Алтиус
17 Моника Бориславова Александрова х х Алтиус

2 гр. МОМЧЕТА (10г. – 11г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Георги Цветков Цветков х х НСА
2 Жан Емилов Караджов х х НСА
3 Viktor Trpovski х х klub SK Extrem od Skopje
4 Валентин Златанов х х КЕС“СЕЛТ“
5 Виктор Николаев Дойчев x x НСА
6 Иван
Иванов
Странски
х х Алтиус
7 Петър
Адрианов
Атанасов
х х Алтиус
8 Борис-Михаил
Михайлов
Ваклинов
х х Алтиус
9 Петър Статев х х Алтиус
10 Робърт Станислав Стоянов х Алтиус
11 Никола Любомиров Левордашки х Алтиус
12 Теодор Маринов Гергов х х Алтиус
13 Иван
Яворов
Йотов
х х Алтиус
14 Елмир Неделчев х х Алтиус
15 Велин Марио Никифоров x Алтиус
16 Петър Иванов Иванов х х Алтиус
17 Петър Петров Трифонов х х Алтиус

2 гр. МОМИЧЕТА (10г. – 11г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Мария Петрова Димитрова х х НСА
2 Боряна Божидарова Божкова х х НСА
3 Дара Пламенова Иванова х х НСА
4 Силвия Станиславова Стоева х х НСА
5 Лара Ивова Георгиева х х НСА
6 Деница Павлова Алтънчева х х СК „Чудните скали“ – Варна
7 Miche Sappia x x НСА
8 Ива Петрова Добрева х х Ак.Трапезица
9 Ния Иванова Лисикова х х Алтиус
10 Яна
Николаева
Петкова
х х Алтиус
11 Ния
Филипова
Фотева
х х Алтиус
12 Александра
Георшева
Шаранкова
х х Алтиус
13 Ана Мария
Кирилова
Аврамова
х х Алтиус
14 Калина
Пламенова
Бобокова
х х Алтиус
15 Мадлена
Маринова
Вацова
х х Алтиус
16 Ивана
Стоянова
Стойчева
х х Алтиус
17 Доника
Атанасова
Спасова
х х Алтиус
18 Лиана
Антоний
Антонова
х х Алтиус
19 Анастсия Цанова х х „НСА“
20 Татяна Емилова Тодорова х х АК. Еделвайс
21 Преслава Христова Руневска х х АК. Еделвайс

3 гр. МОМЧЕТА (12г. – 13г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Христо Павлов Алтънчев х х СК „Чудните скали“ – Варна
2 Веселин Донов x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
3 Росен Евгениев Руев x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
4 Дамян Горанов Владимиров x x КПП ВЕРТИКАЛ – ПЛОВДИВ
5 Найден Милков х х Ак.Планинец
6 Виктор
Александров
Чаушев
х х Алтиус
7 Филип Димитров Дончев х х Алтиус
8 Стефан Петров Трифонов х х Алтиус
9 Тодор Каменов Шарков х х АК. Еделвайс

3 гр. МОМИЧЕТА (12г. – 13г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Мария Людмилова Добрева х х НСА
2 Елена Радославова Милева х х Ак. Планинец
3 Влада Венциславова Маринова х х Ак.Трапезица
4 Криста Златинова Трендафилова х х Алтиус
5 Марияна Йотова Иванова х х Алтиус
6 Виктория Емилова Тодорова х х АК. Еделвайс
7 Тамара Калинова Косева х х АК. Еделвайс
8 Росина Ангелова Пашова х х АК. Еделвайс

4 гр. МОМЧЕТА (14г. – 16г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Иван Петков Тотев х х НСА
2 Амер Ал Шатри х х НСА
3 Васил Цветков х х КЕС“СЕЛТ“
4 Христомир Петранов х х КЕС“СЕЛТ“
5 Марин Мартинов Марков х х Ак. Трапезица
6 Владислав Тодоров Ангелов х х Ак. Трапезица
7 Марин Мартинов Марков х х Ак. Трапезица
8 Лазар Ивелинов Любенов х х Ак. Трапезица
9 Стефан Николаев Колев х х Ак. Трапезица
10 Генчо Бориславов Генчев х х Ак. Трапезица
11 Явор Ивайлов Пенчев х х Алтиус
15 Красимир Дончев Ангелов х х Ак. Трапезица
16 Виктор Людмилов Генов х х АК. Еделвайс

4 гр. МОМИЧЕТА (14г. – 16г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Катя Грозева х х КЕС“СЕЛТ“
2 Габриела Господинова Герганова x x НСА
3 Виктория Георгиева Балчева x x АТК „КАЗАНЛЪК“
4 Росица Руменова Иванова x x АТК „КАЗАНЛЪК“
5 Антония Василева Флорова x x АТК „КАЗАНЛЪК“
6 Кристина Велева Ценева х х Ак.Трапезица
7 Гергана Илиянова Атанасова х х Ак.Трапезица
8 Юлия Красимирова Керемедчиева х х Ак.Трапезица

5 гр. МОМЧЕТА (17г. – 19 г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Петър Калоянов Начев х х НСА
2 Делян Василев Люцканов x НСА
3 Иван Иво Ненков x НСА
4 Кристиян Богомилов Петров х х Varnaclimbing
5 Мартин Андреев Мороз х х Ак.Трапезица
6 Божидар Здравков Любенов х х Ак.Трапезица
7 Светослав Христов Савов х х Ак.Трапезица

5 гр. МОМИЧЕТА (17г. – 19 г.)

Номер

Име, Фамилия

Трудност

Скорост

Клуб

1 Габриела Вълчева х х КЕС“СЕЛТ“
2 Мирела Петрова Аврамова x x НСА
3 Юлия Милчева Лепоева x x НСА
4 Деница Денчева Видева x x АК Планинец

Състезанието се провежда с любезната подкрепа на :

Национална спортна академия „Васил Левски“ гр. София,катедра Туризъм, алпинизъм, ориентирaнe и снежни спортове, клуб по катерене и алпинизъм НСА.
Българска федерация по катерене и алпинизъм.
Магазини за пътешественици, планинари, алпинисти и природолюбители.
Производител на висококачествени якета, полари, гети и още много други принадлежности за спортове на открито.
Най-автентичният магазин за планинарско оборудване в София.
Продажба на спортни стоки, съоръжения и екипировка за катерене, алпиниэъм, туриэъм, спелеология.
Екипировка за катерене, алпинизъм, дейности на открито, трекинг и хималйски експедиции.
Екипировка за катерене и алпинизъм, туризъм и свободно време.
Спортни и туристически облекла и принадлежности.
Петя Колчева, първата българка изкачила вр. Еверест

Туристическо дружество „Чисти планини“

Магазин Адвенчър Спорт предлага висококачествени спортни облекла и туристическа екипировка за приключения и дейности на открито, основно в областите на туризъм, алпинизъм, катерене, пътешествия и свободно време.

Екипировка за катерене, алпинизъм, дейности на открито, трекинг и хималйски експедиции

Сирма Груп Холдинг (Сирма) е най-голямата българска група от ИТ компании. Визията на Сирма Груп е да изгражда бизнеси на знанието, които в основата си са информационно интензивни, за разлика от капиталово интензивния традиционен бизнес.  Сирма Груп работи винаги с идеята, че технологиите трябва да се използват, за да стане светът, в който живеем по-добър.

Отговори

ЗАЩО ОСНОВАТЕЛЯТ НА „PATAGONIA“ ИВОН ШУИНАР СМЯТА, ЧЕ СЪВРЕМЕННИЯТ КАПИТАЛИЗЪМ УНИЩОЖАВА ПЛАНЕТАТА?
ЗАЩО ОСНОВАТЕЛЯТ НА „PATAGONIA“ СМЯТА, ЧЕ СЪВ…
Публикувано преди 3 дни

Ивон Шуинар не изглежда като стеротипния успешен предприемач, нито на външен вид, нито когато говори, пише The Guardian. Основателят на американската марка за облекло "Patagonia" вярва, че оценките на фондовия пазар и…

ЗАЩО ОСНОВАТЕЛЯТ НА „PATAGONIA“ СМЯТА, ЧЕ СЪВ…
Александра Тоткова с бронзов медал от Грац, Австрия
Александра Тоткова с бронзов медал от Грац, А…
Публикувано преди 4 дни

От 10 до 12 май в Грац, Австрия се проведе вторият кръг от Европейския шампионат в дисциплината "Боулдър"за юноши и девойки. В състезаноето участваха 328 състезатели от всички най-добри катерачни…

Александра Тоткова с бронзов медал от Грац, А…
Гледайте EUROPEAN YOUTH CUP BOULDER 2019 | Graz (AUT)
Гледайте EUROPEAN YOUTH CUP BOULDER 2019 | Graz (AUT)
Публикувано преди 1 седмица

Резултати вижте -  ТУК

Програма на състезанието:
Saturday, May 11th 2019

08:00 – 10:15 Contest Youth B female
10:25 – 12:45 Contest Youth B male
12:55 – 15:10 Contest Youth A female
15:20 – 17:10 Contest…

Европейската купа по боулдър за юноши и девойки Соре, Португалия
Европейската купа по боулдър за юноши и девой…
Публикувано преди 2 седмици

От 26 до 28 април в Соре, Португалия се проведе първи кръг от европейската купа в дисциплината боулдър за юноши и девойки. България бе представена от 6 състезатели в три…

Европейската купа по боулдър за юноши и девой…
Курс начално обучение по катерене през м.май
Курс начално обучение по катерене през м.май
Публикувано преди 4 седмици

На 30 април от 19:30 часа започваме с курса за начинаещи катерачи. По време на курса ще научим основите на  катеренето, осигураване с горна, долна осигуровка, основните възли, които се използват…

Курс начално обучение по катерене през м.май
Снимки от лагера в Graz и състезанието в Загреб
Снимки от лагера в Graz и състезанието в Загреб
Публикувано преди 2 месеца

По-добре късно от колкото никога. Снимки от лагера в Graz и състезанието в Загреб, което беше първи кръг от Интер регионалната купа Alps-Adriatic iRCC 2019 в дисциплината боулдър. 

Медалисти на състезанието от…

Една история на Алекс Тоткова
Една история на Алекс Тоткова
Публикувано преди 3 месеца

Александра Тоткова говори за мотивацията в катеренето, мечтите и предизвикателствата в живота. Въпреки че е само на 13 години, тя знае точно какво иска да постигне. Алекс е първата българка, жена…

Резултати от Alps-Adriatic iRCC Радовица – Словения
Резултати от Alps-Adriatic iRCC Радовица – Сл…
Публикувано преди 3 месеца

На 3 март в Радовице, Словения се проведе втория кръг от Интер регионалната купа Alps-Adriatic iRCC 2019 в дисциплината боулдър. Отново клуба по катерене на НСА спечели призови места в…

Резултати от Alps-Adriatic iRCC Радовица – Сл…
Държавно първенство по Dry tooling 2019
Държавно първенство по Dry tooling 2019
Публикувано преди 3 месеца

от Диан Апостолов 

На живо от Cheongsong Южна Корея
На живо от Cheongsong Южна Корея
Публикувано преди 4 месеца

Полуфинали от световната купа по ледено катерене, при жените участва Радка Петкова единствената представителка на България в този сезон на световната купа.

PreviousNext