Първото ни детско коледно тържество НСА 2010

На 20.12.2010 г. клубът по катерене и алпинизъм на  НСА проведе първото си  детско  коледно тържество.  На партито присъстваха над 50 деца и техните родители, които любезно бяха подготвили много вкусотии. Тържеството започна с представяне на дейността през 2010 год. След това Дядо Коледа  и Снежанка наградиха най-активните млади катерачи и хората, които подпомогнаха цялостната дейност на клуба през изминалата 2010 год. И накрая всичко свърши с разкриването на истинското лице на Дядо Коледа – Васко Акчийски. Екипа на клуба благодари  на всички, които уважиха тържеството и  пожелава на цялата катерачна общност  весело посрещане на новогодишните празници.

Слайд шоу на цялостната дейност на клуба по катерене и алпинизъм свързана с детското катерене през 2010 год.

Снимки от коледното тържество

1 мнение за “Първото ни детско коледно тържество НСА 2010”

  1. Изключително готина и надъхваща презентация !!! Браво !!!
    Партито също беше чудесно !!!

    Честита коледа и още по-големи успехи и емоции догодина !!!

    P.S. А дали истинското лице на Дядо Коледа е Васко или истинското лице на Васко е Дядо Коледа ? 😉

Вашият коментар