Вследствие на земетресението на 22 май са се размърдали и големите блокове на Резньовите. На десният Резен е станало голямо срутване, средния Резен е безопасен на „Бадилето“ в горната част над излизането по камината и левия маршрут по плочата има висяща голяма плоча, която си стой от преди. Опитахме се с Дойчин да я бутнем, но не успяхме доста е масивна и видимо стой от тежеста си и малкото туфи около нея я оплътняват. Изглежда стабилна, но не се знае, трябват два крика и ще тръгне.