Алпинизъм: Височината не е от значение!

От значение ли е Еверест ? Едмън Хилъри и Тензинг Норгей достигнаха най-високата точка на света през 1953 година. Хиляди други катерачи и алпинисти са повторили тази задача. Катеренето е напреднало много и все още сме са все така очаровани от Еверест докато алпинисти като Колин Хейли рядко получават признание за техните постижения.  Защо ? Още ли е от значение Еверест за вас?

Гледайте видеото и дайте вашите коментари под статията.

Вашият коментар